Videótár

Szerinted?

Örülsz annak, hogy fesztiválvárossá nőtte ki magát Kolozsvár?

Halep az első fordulóban kiesett

Meglepetésre már az első fordulóban kiesett az Ausztrál nyílt teniszbajnokságból a negyedik helyen kiemelt Simona Halep, miután két szettben (6-3, 6-1) sima vereséget szenvedett a WTA ranglista 52. helyén álló amerikai Shelby Rogerstől, Irina Begu és Sorana Cîrstea bejutott a második fordulóba. A mindössze 75 percet tartó mérkőzésen a román játékosnak, aki tavaly is az első fordulóban búcsúzott Melbourneben, egyetlen break lehetősége volt, míg ellenfele a második szettben 6 játékot nyert meg zsinórban. Halep hetedik alkalommal vett rész az Australian Openen, a legjobb eredményeit 2014 és 2015-ben érte el, amikor bejutott a negyeddöntőbe.